بهترین معماری آجر در سال 2019

بهترین معماری آجر در سال 2019

برترین طراحی آجر در سال 2019

انجمن صنعت آجر (BIA) ورودی های خود را برای جوایز معماری آجر در سال 2019 باز کرده است – اکنون 30 سال را به عنوان پیشروترین مسابقه طراحی معماری کشور با آجرهای سفالی رنگ جشن می گیرد. ورودی ها تا 31 اکتبر موعد مقرر است

با سابقه ای از طراحی خیره کننده ، خلاقانه و غیر معمول ، کلیه ارسالی ها باید از آجر رس به عنوان مصالح ساختمانی اولیه پروژه استفاده کنند.

ری لونهارد ، رئیس BIA گفت: “ما از نمایش طرحی برجسته و نمایانگر آزادی زیبایی و پایداری زیبایی نامحدود آجری بسیار هیجان زده هستیم.”

همانطور که قوانین رقابت بیان می کنند ، شرکت کنندگان باید یک معمار یا طراح باشند که توسط یک شرکت معماری ، طراحی و ساخت یا محوطه سازی استفاده می شود. هر یک از اعضای تیم طراحی ممکن است به عنوان معمار ارائه دهنده خدمت کند و کلیه اعضای تیم که به طور چشمگیری مشارکت داشته اند باید در فرم ارسال اطلاعات اعتبار داشته باشند.

در ماه دسامبر با حضور برندگان بهترین در کلاس ، طلا ، نقره و برنز در ژانویه 2020 توسط همسالان داوری خواهد شد.

پروژه های واجد شرایط شامل هر نوع کار معماری است که از اول ژانویه 2014 به پایان رسیده است و در آن محصولات جدید آجری خشتی حاوی ساختمان خارجی خارجی یا مواد سنگ فرش شده (بیش از 50 درصد) شامل: چهره یا آجر توخالی ، آجر ساختمان ، آجر نازک ، آجر سنگ فرش ، آجر لعاب دار کاشی با روکش لعاب ساختاری ، محصولات جدید آجری رس در اشکال خاص و / یا ترکیبی از هر یک از این واحدهای یاد شده.

ورودی ها باید به صورت آنلاین در یک یا چند دسته ارائه شوند:
1. تجاری
2. آموزش – K-12
3. آموزش – دانشکده ها و دانشگاه ها (آموزش عالی) *
4. مسکونی – خانواده مجرد
5. مسکونی – چند خانواده
6. پروژه های سنگفرش و منظره
7. نوسازی تاریخی **
8. بین المللی (اگر این پروژه در خارج از ایالات متحده ، کانادا یا یک ایالات متحده واقع شده باشد ، باید در این گروه وارد شود)

* شامل سالن های اقامتی و ساختمان های دانشگاهی / اداری ** این نیازی به تأمین نیاز 50٪ یا بیشتر آجر جدید ندارد اما باید 50٪ یا بیشتر آجر را در پروژه بازسازی کند.

BIA کلیه پروژه های برنده را از طریق تبلیغات آنلاین ، انتشار مطبوعات ، بروشور میزبان برندگان میزبان در وب سایت هانلی وود به مدت 12 ماه منتشر می کند و کلیه پروژه های ارسالی به گالری عکس آنلاین BIA ارسال می شود.
سؤالات: Tricia Mauer: tmauer@bia.org.

###

BIA که در سال 1934 تاسیس شد ، مرجع شناخته شده ی ملی در ساخت آجر خشت است که نماینده توزیع کنندگان کشور و تولید کنندگان آجر رس و تهیه کننده محصولات مرتبط است. http://www.gobrick.com. / 703-620-0010.

اطلاعات مربوط به این مسابقه را از اینجا بارگیری کنید.

عنوان
فراخوان برای ورود: 2019 Brick in Architecture Awards
تایپ کنید
اعلام مسابقه (پروژه ها و نقشه های ساخته شده)
سازمان دهندگان
تریسیا مائور
آخرین مهلت ارسال
31/10/2019 18:00
قیمت
225.00 دلار
محدودیت های کشور
ایالات متحده ، جزیره کوچک خارج از کشور

نوشته شده توسطajoresfahan

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *